Katalog SEO

Google

Kategoria: Firmy wg branż | Poligrafia Dodaj stronę


» Potrzebujesz naklejki 3d, naklejki epoxy, naklejki wypukłe, naklejki żywiczne

Naszą specjalnością są naklejki epoxy, naklejki wypukłe, naklejki żywiczne. Naklejki 3d są świetnym materiałem promocyjnym, oryginalnym i efektownym. Naklejki żywiczne, naklejki epoxy jak i naklejki wypukłe wykonujemy zarówno w dużych jak i małych nakładach sztuk.

szczegóły


» Kserokopiarki, niszczarki, usługi poligraficzne - Tarnów

Nasza oferta to przede wszystkim kserokopiarki (zarówno nowe jak i poleasingowe), drukarki i niszczarki (osobiste, biurowe, specjalistyczne). Świadczymy również usługi dzierżawy urządzeń biurowych (kserokopiarek), a także usługi poligraficzne (skanowanie dokumentów, drukowanie dokumentów, kopiowanie dokumentów). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

szczegóły


» Skanowanie zdjęć, slajdów, negatywów, pozytywów, diapozytywów

BennyART skanowanie Wrocław. Skanujemy negatywy, pozytywy, diapozytywy, slajdy i zdjęcia. Profesjonalne skanery wielosoczewkowe skanują do rozdzielczości optycznej 9600DPI. W trakcie skanowania następuje usunięcie pęknięć, rys, kurzu, wyostrzenie obrazów, przywrócenie i poprawienie kolorystyki. Wszystkich chętnych zapraszamy. Wykonujemy skanowanie dla użytku domowego jak i dla rynku profesjonalnego (grafików). Skanujemy pozytywy, slajdy, zdjęcia oraz negatywy do formatu A4. Prześlij do nas zapytanie a wycenimy twoje materiały!

szczegóły


      

» Drukarnia Cyfrowa - druk cyfrowy Warszawa, plakaty, naklejki, dyplomy

Drukarnia Cyfrowa w Warszawie oferuje usługi druku cyfrowego i druku wielkoformatowego. Drukujemy ekspresowo: plakaty, naklejki, dyplomy, zaproszenia, standy, ulotki, wizytówki, foldery, prezentacje, tablice, broszury, rollupy.

szczegóły


» Art24 - drukarki, wzorniki, oprogramowanie dla grafików i poligrafii

ART24 oferuje wyposażenie i akcesoria dla grafików, drukarni, pracowni DTP i Prepress. Oferta obejmuje oprogramowanie Adobe CS5, wzorniki kolorów CMYK i Pantone, monitory EIZO, drukarki Xerox i OKI. W ofercie również produkty: Apple, X-Rite, Wacom, a także drukarskie maszyny introligatorskie DUPLO.

szczegóły


» Drukarnia Kraków

W branży poligraficznej posiadamy wieloletnie doświadczenie. Jesteśmy drukarnią offsetową od lat zajmującą się projektowaniem i drukowaniem materiałów reklamowych takich jak ulotki, wizytówki, plakaty i inne. Gwarantujemy atrakcyjne ceny, krótkie terminy realizacji oraz miłą obsługę.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog SEO © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 17 msnbot: 0 bing: 51 yahoo: 17 netsprint: 3 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011