Katalog SEO

Google

Kategoria: Biznes i ekonomia | Poligrafia Dodaj stronę


» Potrzebujesz naklejki 3d, naklejki epoxy, naklejki wypukłe, naklejki żywiczne

Naszą specjalnością są naklejki epoxy, naklejki wypukłe, naklejki żywiczne. Naklejki 3d są świetnym materiałem promocyjnym, oryginalnym i efektownym. Naklejki żywiczne, naklejki epoxy jak i naklejki wypukłe wykonujemy zarówno w dużych jak i małych nakładach sztuk.

szczegóły


» Ulotki reklamowe

Oferujemy druk ulotek reklamowych, plakatów, wizytówek oraz innych artykułów w bardzo niskich cenach i w pewnych terminach. Gwarantujemy szybką dostawę kurierską pod Twoje drzwi. Drukujemy w różnych nakładach i formatach. Zajrzyj na naszą stronę, by zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami.

szczegóły


» Skanowanie zdjęć, slajdów, negatywów, pozytywów, diapozytywów

BennyART skanowanie Wrocław. Skanujemy negatywy, pozytywy, diapozytywy, slajdy i zdjęcia. Profesjonalne skanery wielosoczewkowe skanują do rozdzielczości optycznej 9600DPI. W trakcie skanowania następuje usunięcie pęknięć, rys, kurzu, wyostrzenie obrazów, przywrócenie i poprawienie kolorystyki. Wszystkich chętnych zapraszamy. Wykonujemy skanowanie dla użytku domowego jak i dla rynku profesjonalnego (grafików). Skanujemy pozytywy, slajdy, zdjęcia oraz negatywy do formatu A4. Prześlij do nas zapytanie a wycenimy twoje materiały!

szczegóły


      

Strona: 1 |

Katalog SEO © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 12 msnbot: 0 bing: 25 yahoo: 9 netsprint: 1 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011