Katalog SEO

Google

Szukano: programy dla firm - znaleziono 3 stron

Kategorie: ERP, Oprogramowanie,

» System ERP - Rekord

Zinformatyzowanie przedsiębiorstwa jest coraz bardziej powszechne, dlatego wiele firm decyduje się na wdrożenie oprogramowania ERP. Zintegrowany system ERP jest nowoczesnym narzędziem, który optymalizuje pracę na każdym etapie produkcji, prawidłowo wspomaga relacje z klientami, zwiększa produkcję oraz obniża koszty produkcji. System Rekord.ERP jest autorstwa firmy Rekord Systemy Informatyczne, która jest na polskim rynku już ponad 20 lat.

szczegóły


» Doskonale sprawdzi się

Wygodna obsługa i usprawnienie funkcjonowania W nowoczesnej firmie - Enova - programy crm i oprogramowanie dla firm. Na stronie opis rozwiązań - ciekawe promocje dla nowo-powstałych firm. Wysoka funkcjonalność - rozwiązania dla sektora publicznego, integracja z popularnymi aplikacjami, narzędzie wspierające zarządzanie zasobami ludzkimi. Oprogramowanie dla firm - system ERP Enova to najnowszej generacji aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Oprogramowanie dla firm crm - moduł szkolenia, program księgowy, program do kadr i handlu, program dla biura rachunkowego. Zaawansowane i kompleksowe programy dla firm - zapraszamy do kontaktu z naszymi Partnerami. Platforma internetowa - doskonale sprawdzi się w sposób sprawny, bez zbędnej biurokracji. Komfort jakości - zapraszamy.

szczegóły


» Symfonia forte

Symfonia Premium, Symfonia Forte, sage x3 - Penta oprogramowanie dla firm - systemy zarządzania, audyt oprogramowania. Usługi informatyczne, programy dla firm - kursy komputerowe, sieci komputerowe, audyt oprogramowania. Szkolenia i instalacja - crm act, oprogramowanie Płatnik, e-Pfron.

szczegóły

Katalog SEO © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 18 msnbot: 0 bing: 17 yahoo: 15 netsprint: 9 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011