Katalog SEO

Google

Szukano: klimatyzacja - znaleziono 13 stron

Kategorie: Baseny, Budynki inteligentne, Elektryka, pomiary, Firmy budowlane, Handel, Hotele, Inteligentny dom, Inżynieria cieplna, Klimatyzacja, Klimatyzacja, Klimatyzacja, Klimatyzacja, Nawilżacze, Ogrzewanie, Przemysł, Wentylacja, Wentylacja, Wrocław,

» Amaryllis - hotel w Swarzędzu na miarę Twoich potrzeb

Serdecznie zapraszamy wszystkich gości, chcących odpocząć w bardzo komfortowych warunkach, do odwiedzenia Hotelu Poznań Amaryllis. Umiejscowiony jest on w niedalekiej odległości od miasta Poznań. Dzięki doskonałej lokalizacji Hotelu będziecie mieli Państwo możliwość zobaczenia wielu interesujących miejsc zarówno w Poznaniu jak i w Swarzędzu. Ekskluzywne wyposażenie, przestronne pokoje, klimatyzacja, internet bezprzewodowy, sala konferencyjna to tylko niektóre walory, z powodu których przyznano nam cztery gwiazdki. Goście hotelowi mają do swojej dyspozycji również basen z przeciwprądem i hydromasażem oraz saunę suchą lub parową, z których mogą bezpłatnie korzystać w godzinach otwarcia hotelu. W okresie letnim ogromnym powiedzeniem cieszą się ogródek grillowy czy też staw z fontanną.

szczegóły


» Ekoklimax-Projekt producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła Ekozefir

Producent central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła Ekozefir. Przez przeszło 15 lat firma Ekoklimax zbiera doświadczenie aby pomóc w stworzeniu dobrego klimatu wokół Ciebie. Współpracując z naszymi partnerami specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Klienta w zakresie klimatyzacji, wentylacji, nawilżania i osuszania. Rekuperatory Ekozefir znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym, komercyjnym, przemysłowym oraz innych obiektach specjalnego przeznaczenia jak baseny, szpitale, laboratoria itp. Do Rekuperatorów produkujemy również sterowniki, w tym nowość - dotykowy sterownik Ekotouch.

szczegóły


» Klimatyzacje Radom

Serwis klimatyzacji Radom. Autoryzowany dealer i przedstawiciel na terenie województwa mazowieckiego włoskich klimatyzatorów firmy YAMA. Oferujemy stałą konserwację co 6 miesięcy lub według zaleceń producenta urządzenia. Zajmujemy się m. in. sprzedażą, montażem oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym klimatyzatorów. Instalujemy także systemy wentylacyjne i rekuperacyjne (odzysk ciepła), wykonujemy instalacje chłodnicze.

szczegóły


» Wentylatory

Od ponad 50 lat firma zaspokaja potrzeby klientów w zakresie urządzeń wentylacyjnych i grzewczych. Specjalizujemy się w produkcji: wentylatorów dachowych, osiowych, promieniowych i kanałowych, a także nagrzewnic i wymienników ciepła oraz innych urządzeń grzewczo-wentylacyjnych. Zaufały nam

szczegóły


» IntSpace - Inteligentne Przestrzenie, klimatyzacja

IntSpace jest firma z Poznania swiadczaca dla Panstwa uslugi instalacyjne i informatyczny. Sprzedajemy, instalujemy i serwisujemy klimatyzacje oraz systemy alarmowe. Nowe technologie sa nasza druga natura tzw. inteligentne sterowania zrewolucjonizuje Panstwa dom - bedzie to inteligentny dom.

szczegóły


» Klimatyzacja wentylacja Warszawa

Klimatyzacja pozwala stworzyć warunki w których człowiek czuje się najlepiej, nawet przy niekorzystnych warunkach zewnętrznych, korzystny dla naszego samopoczucia mikroklimatu tj; temperatury, wilgotności i czystości powietrza. Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacj

szczegóły


» Klimatyzacja Wrocław

Strona firmy oferującej urządzenia wentylacyjne a także usługi pomiarowe w budynkach o złym stanie technicznym spowodowanym zbyt wysoką temperaturą w pokojach lub nieprawidłową wilgotnością. Takim i podobnym problemom sprawnie zapobiega klimatyzacja Wrocław.

szczegóły


» Chłodnictwo

Chłodnictwo i klimatyzacja to fundament oferty przedsiębiorstwa Allescool. Kilkuletnie doświadczenie obfituje w coraz bardziej zaawansowaną ofertę, dopasowaną indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Obsługujemy tak samo klientów indywidualnych jak i wielkie firmy.

szczegóły


» klimatyzacja, klimatyzatory, klimatyzacje, klimatyzator, klima-inst

Oferujemy Państwu profesjonalne usługi z zakresu klimatyzacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących.

szczegóły


» Instalacje, elektryczne, pomiary, kontrola okresowa

Wykonujemy: instalacje elektryczne, teletechniczne i odgromowe, pomiary elektryczne, oświetlenia i wentylacji, kontrola okresowa instalacji, przeglądy, klimatyzacja, wentylacja, sufity podwieszane termatex, kosztorysowanie, nadzory, kurtyny powietrza, wykładziny podłogowe, ścianki GK i Al.

szczegóły


» Maflow

Klimatyzacja samochodowa - Maflow to producent przewodów do klimatyzacji z gumy, stali i aluminium. W skład grupy wchodzą Zakład Tychy i zakład Chełmek 1 i 2. Odbiorcami są największe światowe koncerny. Przewody wspomagania kierownicy oraz aktywnego zawieszenia dla przemysłu motoryzacyjnego.

szczegóły


» Katowice

Montaż, projektowanie oraz doradztwo - Eko-Ekspert. Instalacje, odgazowanie składowisk, odzysk ciepła, rekuperacja, klimatyzacja, wentylacja i instalacje związane z ochroną środowiska - duże zasługi dla gospodarki wodnej, zneutralizowanie powstających zanieczyszczeń.

szczegóły


» Spalarnie odpadów

PGB Polterm - recykling, spalarnie odpadów, instalacje grzewcze i instalacje sanitarne, wentylacja, klimatyzacja oraz utylizacja - spalarnia odpadów. Firma jest przedstawicielem francuskiej firmy ATI Muller która produkuje spalarnie odpadów.

szczegóły

Katalog SEO © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 19 msnbot: 0 bing: 42 yahoo: 18 netsprint: 3 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011