Katalog SEO

Google

Kategoria: Firmy wg branż | Opakowania Dodaj stronę


» Zdecydowanie prostsze

Silny Salomon - pakowanie i konfekcjonowanie to nasza specjalność. Zapraszamy po systemy pakowania, maszyny klipsujące i pakietujące. Zawijanie słodyczy i zabezpieczenia spożywcze. Firma oferuje maszyny pakujące i klipsujące oraz maszyny liczące. W ofercie urządzenia do pakowania flow pack, krajalnice, linie pakujące w folie, zamknięcia do worków - nasze rozwiązania są zdecydowanie prostsze. Zapraszamy po maszyny pakujące - pakowanie cukierków.

szczegóły


» Producent tektur falistych i opakowań

Firma PPH MAGMA jest rodzinnym przedsiębiorstwem istniejącym od 1989 roku. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi tektury faliste 2 i 3 warstwowe (płyta, rola, ciągła - bezkońcowa). Firma produkuje również opakowania z tektur 3 i 5 warstwowych - opakowania według europejskiego katalogu FEFCO, pudła klapowe, z wykrojnika, narożniki, kątowniki, przekładki. Realizujemy indywidualne zamówienia i wykonujemy bezpłatne próby naszych produktów zgodnie z życzeniem Klienta.

szczegóły


» Reklamówki foliowe

Firma zajmuje się produkcją folii HDPE, LDPE oraz folii termokurczliwej. Oferujemy też reklamówki z nadrukiem fleksograficznym. Nowoczesny park maszynowy i wykwalifikowana kadra zapewniają wysoką jakość produkowanych wyrobów. Rozszerzeniem oferty jest recykling opakowań i odpadów foliowych.

szczegóły


      

» Papierotechnika - producent tektury falistej

PAPIEROTECHNIKA Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2004r. Głównym zamierzeniem gospodarczym przedsiębiorstwa jest produkcja tektury dwuwarstwowej oraz handel i usługi związane z branżą opakowaniową. W ofercie znajduje się między innymi tektura 2,

szczegóły


» Torby ekologiczne

Witryna firmowa Eko UE, przedsiębiorstwa zajmującego się wytwarzaniem toreb papierowych i bawełnianych. Firma produkuje torby ekologiczne, torby z logo lub dowolnym nadrukiem. Eko UE wykorzystuje w procesie produkcji materiały pochodzące z recyklingu.

szczegóły


» Palety gdańsk

Producent Paletex - firma oferuje palety drewniane. Produkcja, sprzedaż, skup palet - także recykling palet nowych i używanych różnego typu. Zapraszamy Państwa po europalety, nadstawki drewniane, palety Gdańsk.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog SEO © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 11 msnbot: 0 bing: 80 yahoo: 16 netsprint: 2 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011