Katalog SEO

Google

Kategoria: Sport, Turystyka | Atrakcje turystyczne Dodaj stronę


» Noclegi w górach

Pokoje Gościnne U Kucharskich to domek znajdujący się w górskiej miejscowości Kościelisko, tylko cztery kilometry od Zakopanego. Proponujemy Państwu wypoczynek w zmodernizowanym góralskim domku, w którym dla prawdziwych smakoszy gór przygotowaliśmy dwa prawdziwe góralskie pokoje z płazów drewnianych. Przed domkiem rozciąga się hektarowa polana, na której wiosną pojawiają się całe połacie krokusów, a szczęśliwcy mogą zobaczyć pasące się sarny. Obiekt posiada również pokoje w stylu nowoczesnym. Wszystkie pokoje są z łazienkami. W przygotowywaniu posiłków pomogą dwa aneksy kuchenne. Jeżeli pragną Państwo spokoju i miłego wypoczynku to zapraszamy serdecznie do Kucharskich.

szczegóły


» Sielpia 360 - wirtualny spacer po malowniczej Sielpi

Na naszej stronie znajdziecie wirtualny spacer po malowniczej miejscowości Sielpia, a także poznacie odpowiedź na pytanie czemu Sielpia jest uznawana za doskonałe miejsce na wypoczynek. Dla właścicieli pensjonatów i ośrodków wczasowych w Sielpi przygotowaliśmy specjalną formę współpracy i reklamy w serwisie.

szczegóły


» Hostelsclub.at - Noclegi na swiecie

Tanie miejsca noclegowe, pelna ofera hosteli, podrózuj po Europie lub do dowolnego kraju na swiecie - mozliwosc rezerwacji on-line. Mozliwosc zgloszenia udzialu w wolnych programach, na stronie internetowej Hostelsclub.at przeczytasz ciekawe historie zwiazane z podróza, dobre rady, wiadomosci oraz

szczegóły


      

» Obozy letnie - Jura Traperów - Obozy młodzieżowe, kolonie letnie - S-G

Obozy młodziezowe, obozy letnie, kolonie letnie, Jura traperów, Obozy, kolonie, dla dzieci i młodzieży. W ofercie firmy obozy dla dzieci i młodzieży,obozy przygody, kolonie z atrakcjami.

szczegóły

Strona: 1 |

Katalog SEO © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 15 msnbot: 0 bing: 15 yahoo: 17 netsprint: 2 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011