Katalog SEO

Google

Kategoria: Medycyna | Firmy medyczne Dodaj stronę


» Stomatolog Wrocław

Chcemy zaprosić szanownych klientów do naszych gabinetów dentystycznych położonych we Wrocławiu. Gabinet Margo są wyposażone w niezwykle nowy sprzęt dentystyczny. Posiadamy mikroskop do leczenia kanałów. Gabinety nasze są przystosowane do przyjmowania przez osoby poruszające się na wózkach dla niepełnosprawnych. Robimy protetykę na zamówienie dla naszych pacjentów. W naszych placówkach pracuje także ortodonta.

szczegóły


» Sprzęt medyczny dla Straży Pożarnej, Pogotowia Ratunkowego, ratownictwa wodnego

Nowoczesny medyczny sprzęt ratunkowy do zabezpieczenia przed wychłodzeniem, stabilizacji, transportu, resuscytacji i wentylacji pacjentów. Sprzęt przeznaczony do pracy w każdych warunkach pogodowych na lądzie i w wodzie. Sprzęt przeznaczony do pracy w warunkach skażenia substancjami typu ABC i w warunkach prowadzenia działań wojennych. Przemyślane konstrukcyjnie deski ortopedyczne, wodoodporne pasy stabilizujące, izolatory do transportu osób w skażonym środowisku, respiratory posiadające własne zasilanie, ssaki akumulatorowe, materace próżniowe wodoodporne i szyny próżniowe wodoodporne pracujące w ekstremalnych temperaturach. Niedrogie ssaki ręczne i worki samorozprężalne. Akcesoria do zestawów medycznych PSP-R1 i R1 oraz R0.

szczegóły


» Sprzęt ortopedyczny Białystok

ORTMEDIC to sklep rehabilitacyjny i ortopedyczny w Białymstoku. Sprzedajemy i wypożyczamy sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny oraz realizujemy zlecenia NFZ na zaopatrzenie w materace przeciwodleżynowe, wózki inwalidzkie, pionizatory, ortezy, kule, balkoniki itp.Posiadamy też łóżka rehabilitacyjne

szczegóły


      

Strona: 1 |

Katalog SEO © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 16 msnbot: 0 bing: 32 yahoo: 17 netsprint: 9 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011